^Nahoru

Přihlášení

Hráči online

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

O lize

1. Československá Knights and Merchants (dále jen KaM) liga slouží pro porovnání svých sil s ostatními hráči, navázání nových kontaktů a podělení se o zkušenosti, taktiky a další triky spojené s hrou. Hrajeme hlavně pro zábavu!
Nutno podotknout, že nutností pro účast v lize, je mít nainstalovaný neoficiální mod KaM Remake (www.kamremake.com), který opravuje chyby v základní hře, přidává nové možnosti a hlavně umožňuje hrát KaM ve více hráčích přes internet.


Jak vznikl název?
- 1. Dosud není žádná KaM liga (tato je tedy první)
- Československá - komunikace je vedena v češtině (popř. slovenštině)
- liga - je průběžně sestavován žebříček dle výkonnosti hráče (pomocí ELO hodnocení)


ELO hodnocení: (wiki)
ELO hodnocení je založeno na statistickém porovnávání výkonosti hráčů (vytvořeno pro šachové turnaje, ale nyní ho používá i např. League of Legends). Čím vyšší ELO - tím je hráč lepší. Za každý zápas hráč získá/ztratí ELO hodnocení. Čím déle žebříček běží, tím je hodnota ELO přesnější. Podstatná výhoda je v tom, že pokud hráč nastoupí i po několika letech do hry, tak se nemusí bát, že nedostihne hráče na špici žebříčku.

Web byl vytvořen nadšeným hráčem KaM, který není webmaster (proto má web bugy - prosím o prominutí).
Náměty, nápady, připomínky, chvály a cokoli vás napadne můžete hlásit na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.