^Nahoru

Přihlášení

Hráči online

Právě přítomno: jeden host a žádný člen

Pravidla

1. Do ligy může nastoupit kdokoliv a kdykoliv. Herní aktivita je zcela libovolná. Každý hráč může být zaregistrovaný pouze jednou a musí být České nebo Slovenské národnosti.

2. Do ligy se počítají hry 2 týmů, které mají právě stejný počet hráčů (1v1, 2v2 , 3v3 nebo 4v4). Hra má vždy 1-4 vítězů a stejný počet poražených - neexistuje remíza.

3. Hraje se mód budování, protože ten co dokonale ovládá bojování, popř. speciální mapy nemusí být nejlepší v KaM celkově. Lze hrát libovolnou mapu.

4. Je zakázáno - analyzovat uložené hry (během hry), záměrně lagovat nebo jinak znepříjemňovat průběh hry. Cílem ligy je udělat si obrázek jak na tom jsi.

5. Po každé hře dvou týmů (složených pouze z registrovaných hráčů) má hráč z vítězného týmu (prosím domluvte se kdo) právo nahlásit hru v sekci zadat hru (zadávající hráč je již zadaný jako první výherce - je nutné vybrat jen spoluhráče/protihráče). Poražení jsou pak všichni povinni potvrdit svoji prohru v sekci moje nepotvrzené (prohrané) hry kliknutím na Ano, v případě kliknutí na Ne bude hra nahlášena a bude se řešit - je doporučeno uložit save/replay ze hry.

6. Je dobré ve hře vystupovat se stejným jménem jako tady na webu ligy.

7. Pravidla nejsou dokonalá - je dobré mít zdravý selský rozum a toho se držet :-)

Záměrné porušování těchto pravidel bude penalizováno , popř. blokaci účtu. ...hrajeme to pro nás a hlavně pro zábavu - žádné ceny se zatím nechystají :-)